Kun. Bosko blogas

Puslapis apie šv. Joną Bosko, jo dvasingumą bei jaunimo, auklėjimo, tikėjimo, saleziečių dvasingumo temomis.

Tikybos mokytojams

Sveiki. Kažkada susitikau protestantų pastorių. Gerai pasikalbėjome, pasidalijome, pažiūrėjome jo paruoštą Power Point prezentaciją, pasimeldėm… Prieš atsisveikinant paprašiau jo pasidalinti su manimi šia prezentacija. Pagalvojau apie savo jaunimą mokykloje ir bažnyčioje. Atsisakė. Liūdna. Tiek daug padarė dėl Jėzaus, bet dėl Jo nenorėjo pasidalinti savo darbu, nes… autorinės teisės…

Dažnai tikybos mokytojai ieško pagalbinės medžiagos savo pamokoms, bet taip pat dažnai jos neranda. Jei dar turi noro ir įkvėpimo kažką kurti, gamina ar ruošia sau pagalbinę medžiagą, kuri po to ramiai ilsisi kažkur namuose tarp daugelio dalykų. Kiti dar nusprendžia nieko nedaryti ir apsieiti be jos.

Dėl to ir atsirado ši skiltis. Gal kažkas nori pasidalinti savo kūryba su kitais, o gal ieško ko nors savo pamokai? Sujunkime savo jėgas, padėkime vieni kitiems. Patalpinta čia medžiaga galėsite naudotis kiek tik norėsite. Norėdami turėti originalų failą – rašykite ir gausite. Norėdami pasidalinti tuo, ką turite, siųskite redakcijos el. paštu – kun.bosko@yahoo.com.

Ačiū už bendradarbiavimą!!! Kun. Bosko visada norėjo turėti kuo daugiau bendradarbių ir be jų pagalbos nebūtų padaręs tiek, kiek yra padaręs gero.

Prezentacija Kas yra Biblija?

Prezentacija Išganymo istorija

2016 m. Advento kalendorius

Jėzaus CV

Jėzaus CV evangelizacijai

Kalbant apie pašaukimą…

Kun. Bosko Dvasinis vadovavimas

Atsiliepimai iš Kretingos…

Maldos kauliukas

 

%d bloggers like this: